Gaz płynny w butlach firmy GASPOL

butla

Oferujemy Państwu gaz płynny propan-butan w butlach o różnej pojemności. Wybór właściwej butli do Państwa potrzeb zależy od jej zastosowania.

Dlaczego Gaz w butlach firmy GASPOL:

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI GAZ

DUŻA WYDAJNOŚĆ 11 KG

BEZPŁATNA DOSTAWA DO DOMU

BEZPŁATNY MONTAŻ I KONTROLA

SZCZELNOŚCI

PRZYSTĘPNE CENY

ZADZWOŃ I ZAMÓW GAZ JUŻ DZIŚ TEL:

608 566 480

Butla o ładunku 11 kg gazu propan-butan to najpopularniejsza butla w Polsce. Korzysta z niej ponad 6 milionów gospodarstw domowych w całym kraju. W ogromnej większości tych gospodarstw gaz w butli 11 kg wykorzystywany jest jako źródło zasilania kuchni gazowych.

butla2

Butla o pojemności 11 kg gazu propan-butan przeznaczona do poboru fazy płynnej stanowi znakomite źródło zasilania wózków widłowych. Gaz płynny jest doskonałym paliwem do wózków widłowych. Stosowanie go daje znaczne oszczędności i umożliwia wygodniejsze korzystanie z wózka. Gaz jest dużo mniej toksyczny od oleju napędowego i benzyny. Czyste spalanie paliwa oznacza, że olej silnikowy jest zanieczyszczany w mniejszym stopniu. Słowem, wózki widłowe napędzane gazem płynnym, a w szczególności wzbogaconą mieszanką Gaspolu, wymagają rzadszych przeglądów i nie są narażone na długie postoje. Oznacza to po prostu oszczędność pieniędzy.

Korzyści wynikające z wykorzystania LPG do zasilania wózków widłowych:

Możliwość pracy w zamkniętych pomieszczeniach
Ciągłość pracy wózka (załadunek i rozładunek może odbywać się o każdej porze, bez przerw na ładowanie akumulatorów).
Mniejsze zużycie silnika
Dwukrotne wydłużenie okresu eksploatacji oleju smarującego
Cicha praca silnika

butla3

Butle przemysłowe z 30 kg gazu propan lub 33 kg gazu propan-butan znajdują zastosowanie w urządzeniach wymagających do pracy dużej ilości energii. Gdy ilość gazu zawarta w jednej butli jest niewystarczająca można tworzyć baterie złożone z 2-8 butli. Butle o pojemności 30 kg zasilają nagrzewnice powietrza, podwieszane promienniki o dużej wydajności i instalacje grzewcze o mocy do 10kW. Najbardziej popularne zastosowanie butle przemysłowe znajdują jako źródło zasilania palników w procesach cięcia, spawania metali oraz zgrzewania.

Zaprojektowana specjalnie na zlecenie Gaspolu butla 10 kg propan wyróżnia się następującymi zaletami: jest lekka – ułatwia dotarcie do stanowiska pracy:

Jest wygodna do transportu – ma rozmiary butli 11 kg
Zawiera „szlachetny” gaz, jakim jest propan
Pozwala na prace w temperaturze do -40oC
Możliwość uzyskania wyższej temperatury płomienia;
Umożliwia szerokie zastosowanie.

butla4

Stosuje się ją jako znakomite źródło zasilania parasoli grzewczych, grillów gazowych, taboretów gazowych, ale także przy pracach dekarskich, instalacyjnych i innych, gdzie propan stanowi wymagane źródło energii.

Bezpieczeństwo

Gaz płynny jest bezpieczny, jeśli korzystasz z niego w prawidłowy sposób. Aby uniknąć ryzyka wybuchu lub pożaru, konieczne jest przestrzeganie prostych zasad bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo użytkowania zależy nie tylko od niego samego, ale i dostawcy gazu, dlatego zawsze korzystaj z usług tych firm, które spełniają wymogi bezpieczeństwa i stosują się do obowiązujących przepisów.

Aby bezpiecznie podłączyć butlę gazową, np. do kuchenki, należy przestrzegać poniższych zasad:

butla5

1. Usuń plombę foliową.
2. Sprawdź czy zawór butli jest zamknięty.
3. Odkręć plastikową zaślepkę.
4. Sprawdź, czy przy wylocie zaworu znajduje się gumowa uszczelka, a jej stan techniczny nie budzi wątpliwości. Jeśli stan uszczelki budzi Twoje wątpliwości, skontaktuj się z dostawcą i poproś i jej wymianę. Przykręć nakrętkę reduktora do zaworu – wystarczy dokręcić ją ręką.
5. Po dokręceniu nakrętki reduktora zawsze sprawdź szczelność połączenia za pomocą wody z mydłem (wystąpienie pęcherzyków powietrza świadczy o wycieku gazu) lub specjalnego testera/pianki.
6. Otwórz zawór butli powoli – wystarczy jeden obrót.

Nie należy otwierać zaworu butli bez podłączonego reduktora ciśnienia. Zamontowany w butli  ogranicznik przepływu zablokuje wówczas wypływ gazu z butli i użytkownik będzie mieć wrażenie, że w butli nie ma gazu.

Pamiętaj!

Podczas podłączania butli nie wolno palić papierosów i używać otwartego ognia. Przed odłączeniem pustej butli należy zamknąć zawór podłączonego urządzenia, a następnie zamknąć zawór butli. Nie wolno używać butli z nieszczelnym połączeniem zaworu z reduktorem.

Promocje

Cały czas mamy dla swoich obecnych i nowych klientów ciekawe PROMOCJE. Zapraszamy do współpracy firmy, gwarantujemy bardzo dobre ceny, wysoką jakość oferowanych produktów, bezpłatny transport i dogodne terminy płatności.

Może jesteś zainteresowany aby w swojej miejscowości na swojej posesji otworzyć punkt detaliczny sprzedaży gazu w Bulach firmy GASPOL ? To bardzo proste ,nie musisz mieć żadnej działalności ,My wszystko dostarczymy a Ty tylko sprzedajesz i zarabiasz.

Szczegóły tej oferty otrzymasz telefonicznie dzwoniąc pod numer 608 566 480 lub poprzez formularz kontaktowy.

butla103